امروز :
Skip to main content

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین از حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

بسم الله الرحمن الرحيم
انتخابات به عنوان تجلی اراده مردم موهبتی الهی است که به برکت انقلاب اسلامی به رهبری امام عظیم الشأن و رهبر معظم انقلاب اسلامی نصیب مردم ایران گردید و همواره آنچه در آن اصالت داشته میزان حضور آحاد جامعه بوده است که بحمدلله فزونی مشارکت در مرحله اخیر، موجبات خرسندی علاقمندان به سربلندی ایران عزیز را فراهم آورد.
اکنون که چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به سرانجام رسیده اینجانب با احترام به آرای مردم شریف، انتخاب جناب آقای دکتر پزشکیان را به ایشان تبریک می‌گویم. امید است فرصت پیش آمده را مغتنم شمرده و با احترام به مبانی و اصولی که بر آن تأکید داشتند، به دور از شعارزدگی و پرهیز از جناح بندیهای سیاسی با استقلال رأی در مسیر خدمت صادقانه، مجدانه تلاش نموده و تمامی نیروهای انقلابی هم در سراسر کشور و در سطح استان، فارغ از هر نوع گرایش سیاسی و سلیقه مدیریتی، در یک تعامل سازنده و هم افزا در این راه خطیر از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
تقارن این رخداد مهم با روز اول محرم الحرام ایجاب می‌نماید که استقامت به حق، حفظ عزت و آزادگی و مراعات دین در راه اصلاح امور امت را به همه مسئولان یادآور شوم بی‌شک مراقبت و اصرار بر این مهم موجب عزت و آبرو برای ما هم خواهد شد؛ همان طور که برای شهید جمهور رییسی عزیز اینگونه شد.
در پایان ضمن قدردانی از آحاد ملت که در پنجاه روز گذشته در تمامی صحنه ها من جمله مراسم تشییع باشکوه شهدای خدمت و نیز در عرصه تبلیغات و دو مرحله انتخابات جانانه در میدان بودند، از تمامی مسئولان و دست اندرکاران و همچنین سایر کاندیدای محترم تشکر میکنم. کار بزرگی که در این فرصت کوتاه برنامه ریزی و اجرا گردید، نشان از یک باور قوی و توان عظیم در مجموعه نظام جمهوری اسلامی دارد که به سبب هدایتهای خردمندانه رهبر حکیم انقلاب اسلامی ایجاد و موجبات غرور و افتخار برای تمامی دوستان و حسرت و ناکامی‌ برای دشمنان شده است.