امروز :
Skip to main content

اخبار و اطلاعیه ها

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در همایش ویژه دفاع مقدس در شرکت گاز استان گفت: زیر سایه آمریکا و مستکبران قرار گرفتن بر خلاف آرمان‌های دینی است.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در همایش ویژه دفاع مقدس در شرکت گاز استان قزوین، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: انقلاب ما با این کلام قرآنی پا گرفت، خدای متعال به ما فرموده شما نباید زیر هر پرچمی قرار بگیرید، شما نباید زیر بار حرف زور هر کسی بروید، ش…

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در دیدار مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران گفت: اگر از فتنه‌ها درس بگیریم تبدیل به فرصت می‌شوند.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار دکتر مردانیان مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران اظهار کرد: این فتنه‌ها و آشوب‌هایی که اخیراً پیش آمد تکرار موارد گذشته‌ها بود، برای مثال نخستین فتنه‌ای که به‌صورت جدی با آن رو به رو شدیم فتنه بنی‌صدر بود، یعنی می‌دید…

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در اجلاسیه ائمه‌ جمعه استان قزوین گفت: زمین‌خواری و خیانت‌ها آتش زیر خاکستر و زمینه‌ساز فتنه‌های آینده است.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در اجلاسیه ائمه‌ جمعه استان قزوین که در دفتر امام جمعه تاکستان برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول اظهار کرد: این جلسه نخستین جلسه پس از اربعین است، خدا را بسیار شاکریم که اربعین بسیار باشکوه و متفاوتی برگزار شد، بنده پیش از ای…

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: از نیروی انتظامی و بسیجیان برای حفظ امنیت مردم قدردانی می‌کنیم.

آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه که در مسجدالنبی (ص) برگزار می شود، اظهار کرد: در همه شرایط، در فتنه و غیر فتنه ما نیازمند تقوا هستیم، تقوا ما را حفظ می کند، تقوا ما را از گزند دشمنان نگه می دارد، تقوا باعث می شود وحدت و انسجام ملت ما دستخوش اجانب قرار نگیرد،…

با حضور آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای حوزه‌ علمیه استان قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین ملکی قائم مقام مدیر حوزه علمیه کشور، جمعی از مسئولان استانی، حجت‌الاسلام والمسلمین عرفانی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه استان قزوین معرفی و از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین سبحانی‌نیا قدردانی شد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه مدیر حوزه‌ علمیه استان قزوین ضمن تبریک حلول ماه ربیع…

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین با حضور در حسینیه امامزاده حسین (ع)، در مراسم ختم پیرغلام اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام)، حاج ابوالفضل ثقفی شرکت کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین ملکی، قائم مقام مدیر حوزه‌های علمیه کشور با نماینده ولی‌فقیه و رییس حوزه‌ علمیه استان قزوین دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین ملکی به منظور معارفه حجت الاسلام والمسلمین عرفانی مدیر جدید حوزه علمیه استان، به قزوین سفر کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در جلسه شورای زکات استان گفت: زکات مال را به رزق تبدیل می‌کند و به آن برکت می‌دهد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جلسه شورای زکات استان قزوین، ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول اظهار کرد: استان قزوین در حوزه زکات هر سال نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته و قدم‌های جدیدی را در این حوزه بر می‌دارد، ان‌شاءالله در مقایسه با استان‌های دیگر و در سطح کشور نیز وضعیت خوبی در این زمی…

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین در تماس‌‌های تلفنی جداگانه‌ با برخی از مجروحین اغتشاشات اخیر، جویای احوال آن عزیزان شد و برای ایشان آرزوی سلامتی کرد.

آيت‌الله عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین با حضور در آرامگاه والدین معظم شهدای قزوین در تشییع حاج رضا خوئینی پدر شهید والامقام ابوالفضل خوئینی شرکت کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در جمع دانش آموزان دبیرستان شهید بابایی قزوین گفت: استفاده از آموزه‌های قرآنی موجب پیشرفت دانش‌آموزان در تحصیل می‌شود.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جمع دانش آموزان دبیرستان شهید بابایی قزوین اظهار کرد: ما انسان‌ها به دو چیز بسیار احتیاج داریم، نخست اینکه احتیاج داریم عقل ما دانا باشد، عقل یک فرصت و زمینه برای ماست، یک وقت ممکن است عقل فقیر باشد و چیزی در اختیار ند…

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین با حضور در منزل بسیجی شهید عباس خالقی با خانواده آن شهید والامقام دیدار کرد و از خداوند متعال برای ایشان طلب صبر و مغفرت کرد.

بسیجی شهید عباس خالقی شهریورماه ۱۴۰۱ در تاکستان توسط آشوب‌گران به شهادت رسید.