امروز :
Skip to main content

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به مناسبت هفته محیط زیست ضمن بازدید از مناطق حفاظت شده طارم‌سفلی در جریان مسائل محیط زیستی این منطقه قرار گرفت. گفتنی است خانم سعیده خضیر مدیر کل حفاظت محیط زیست قزوین در این بازدید حضور داشت.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در جمع محیط‌بانان این منطقه اظهار کرد: شما فرزندان پرتلاش و سختکوش این منطقه هستید، بنده وظیفه دارم سلام رهبر حکیم انقلاب را به شما هدیه کنم.

وی ادامه داد: جزو وظایف روزمره بنده است که خدمت همه اقشار برسم، شما در صف مقدم خوف، خطر، زحمت و رنج هستید، بنابراین وظیفه بنده در قبال شما سنگین‌تر است.

امام جمعه قزوین عنوان کرد: این سفر با محوریت اهمیت محیط زیست بوده است، خدا را شکر می‌کنیم که به خوبی این زمینه فراهم شد که ما به شما خداقوت بگوییم و در این سفر از مناطقی بازدید کردیم که نوع کار شما را بیش از پیش متوجه شدیم، مخلوقات زیبای خدا را هم که اجزای اکوسیستم حیاتی آدم و عالم هستند، تماشا کردیم و با چشم غیرمسلح دیدیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: البته همه این‌ها بهانه است، هدف از این سفر این بود که خدمت شما برسیم و به شما سلام و خداقوت بگوییم، ان‌شاءالله خدا به شما عزت و به کارهای شما برکت عنایت کند.