امروز :
Skip to main content

آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از گروه صنایع غذایی ویتانا در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در این بازدید اظهار کرد: فعالیت شما در حوزه کارآفرینی، اشتغال و تولید بسیار امیدبخش و تأثیرگذار است و این فعالیت‌های مهم تقویت‌کننده زیرساخت‌های امنیت در کشور می‌باشد.

وی ادامه داد: شما عزیزان و فعالان عرصه صنعت که برای افزایش اشتغال و تولید فعالیت دارید، در حقیقت در راستای منویات رهبر معظم انقلاب گام بر می‌دارید که سال‌هاست شعار سال را به مقوله اقتصادی اختصاص داده‌اند و این مهم نشان دهنده اهمیت موضوع است.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه برکت در متون دینی موضع بسیار با اهمیت و عمیقی است، خاطرنشان کرد: اینکه محصولی و شغلی ایجاد کرده‌اید موجب برکت در کار شما می‌شود. رعایت حقوق کارگران، احترام و رفتار با کرامت با آنها که در این کارخانه قابل مشاهده بود، می‌تواند موجب برکات بیشتر شود و ان‌شاءالله این معنا را تقویت کنید.

امام جمعه قزوین داشتن چشم‌انداز بلند در کارهای تولیدی و صنعتی را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: اگرچه نگاه‌های کوتاه مدت در کار تولید و صنعت می‌تواند مفید باشد اما برای موفقیت و رسیدن به قله‌ها باید چشم‌انداز بلند و سعه‌صدر داشت و الحمدلله این مسیر در مجموعه شما دنبال می‌شود.

گفتنی است شرکت صنایع غذایی ویتانا تولیدکننده انواع بیسکویت و نان صنعتی است و در حال حاضر بیش از 400 کارگر در این شرکت مشغول کار هستند.